Kāju pirksti dienā vienpadsmitajā

Mākslinieki te ir tik smieklīgi nu labā ziņā! Arī Hallveig Kristín, kura šodien atklāja savu TOES jeb TÆR izstādi. Nesen atbrīvojusies no savas kāju pirkstu fobijas, sākusi gleznot sava puiša, omītes, draugu un studiju biedru pēdas (wow, to visi nemaz nesaprastu. Iedomājies, kādu dienu, es Tev un visiem citiem sāku uzbāzīgi piedāvāt būt par manu pēdu modeli ha!). Bet forši! Šajā dienā nebija neviens, kurš neienāktu izstādes atklāšanā bez smaida sejā. Tēma pati par sevi uzjautrinoša – kāpēc gan lai neveidotu izstādi par kāju pirkstiem, kuriem, izvilktiem no zeķēm un kurpēm, reizi par visām reizēm dota brīvība?! Mazliet aprunājos ar pašu mākslinieci, un ar saviem izstādes atklāšanas kompanjoniem Reini (kas vēl nezin, mans dzīvokļa biedrs) un Julie (šeit iepazītā dāņu Erasmus meitene – sekojošajās bildēs tā tur čirkaino matu meitene) devāmies savās tālākajās gaitās.

Nu… un pēc izstādes, protams, kaut kā smuki jāatzīmē – paceļam ieejot alko veikalā jā, alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, mammu, es zinu, zinu!, gandrīz vai stāvus nokrīti no cenu piedāvājuma, “sagrabini naudiņu kabatā un ar aizžmiegtām acīm nopērc vislētāko aliņu bundžā” (no tās sērijas…).
Cenu salīdzinājumam, ļoti neiedziļinoties un nesaucot konkrētus produktus, jebkurš promiļainais dzēriens cenas ziņā šeit ir tieši x3!
Matemātika ir laba lieta: ja 3eur Latvijā – 9 eur te. Ja 20eur Latvijā – 60eur te! Tā lūk! (ja nu jūs paši nevarējāt bez manis izrēķināt, palīdzēju, haha!)
FullSizeRender (10)
Nu jauki – gājām ciemos pie Julie uz kojām. Tātad, tie, kas zin, kā izskatījās Karu ielas virtuves Tallinā – šādi izskatās Īslandē (tv neiekļauts kadrā). Plīts un letes zonas tik perfektas gatavošanai, lai rīkotu Gordona Ramzija vai Džeimija Olivera cienīgus kulinārijas atdarinājum-šovus.

Nu, un tad mazs līkums līdz vecpilsētai ar Reini un šīm dāņu dāmām. Kompānija, kas, visticamāk, šajās turpmāko mēnešu gaitās figurēs diezgan bieži: FullSizeRender (11)Skaisti nopozējām, bet te atklājas dāmu patiesās sejas: FullSizeRender (12)
Nu foršas viņas, ko lai citu saka (ha!). Labi, viss – nekas cits ievērības cienīgs lasītājiem nenotika, tāpēc vairāk arī nerakstīšu! Laiks ķerties pie 12. dienas rakstīšanas (jo esmu jau paguvusi nobīdīties savu dienu aprakstu rakstīšanā!), jo nākamā diena bij dikti skaista – jums bildes noteikti patiks! Reku-šeku jau uzrakstīju – diena divpā!FullSizeRender (13)

One Reply to “Kāju pirksti dienā vienpadsmitajā”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s