Reikjavīkas Rokstārs

Šodienas viens no uzdevumiem bija aiziet uz Hard Rock Cafē darba interviju. Kad nonācu īstajā adresē – līnija ar esošajiem rokstāriem jau bija sastājusies un gaidīja, kad durvis vērsies vaļā, lai tiktu tuvāk intervijai. Aptuveni šādi izskatījās telpa, kas piepildīta ar tiem pirmajiem, kas steidz aizpildīt pieteikumu anketas, mēģinot izklausīties vispiemērotākie izvēlētajam postenim.fullsizerender-16
Baigi jocīga sajūta- nu tāda, ka drīzāk tur sēdēju piedzīvojuma vadīta, nekā tamdēļ, lai izmisīgi dabūtu darbu (nu jā, ja meklē papildus ienākumus, tad gluži simtprocentīgu sajūsmu sevī nerodi, piesakoties darbam bārā, kā tad, ja pieteiktos National Geographic fotogrāfa pozīcijai, piemēram. Vai ne? Nu taču ļoti labi saprotiet?!).

Nodarbojos ar pati savu national geographic – fočēju panorāmas, lai varētu iemūžināt to, kā izskatās darba interviju diena. Un tā jau arī bija – traki interesanti vērot cilvēkus, to attieksmi, kas dažiem manāma sejā brīdī, kad kāds “izlec”, jo konkurence te strāvo! Bet satraukums manī kaut kā neparādījās nevienā brīdī. Superīgi, ka satiku arī savu Tilu (pirmajā nedēļā iepazītais ģeologs no Vācijas – mana dzīvokļa biedra Reiņa čomzis) – abi sadraudzējāmies ar jau aiz bāra stāvošajiem bārmeņiem, visu laiku joks pa labi, joks pa kreisi, sapazināmies ar bariņu jauniešu, bet neviens neparakstījās uz to, lai DJ pavadībā uzdejotu (jo mūzika bija skaļa, un, acīmredzami TE IR VIETA.. reklāmai jau nu nē! BALLĪTEI! Nu mums ballīte bija! 😀

Un šis bija tas brīdis, kad daudzi konkurences vadītie uz mums noskatījās ar bolīgiem skatieniem (eh!). Tieši tas, par ko rakstīju iepriekš!

  1. kārta aizvadīta (bildes ar Tilu uzņemtas tieši brīdī, kad iznācu no 1. kārtas intervijas)
  2. kārta arī izturēta (un tajā kopā satikāmies ar Tilu – kad viņš pozitīvi aizvadījis beidzamo kārtu, startēja ārā no telpas).
  3. kārtas gaidīšana:

fullsizerender-17Diezgan drūmi izskatās, ne? 😀 Nu nezinu, es atkal nodarbojos ar panorāmu taisīšanu, un nebija, par ko satraukties – visi satiktie cilvēki un menedžeri līdz šim bija tik forši un pozitīvi, un cilvēki vien ir!

Kad tiku iesaukta uz pēdējo atlases kārtas interviju – kopējo valodu ar (nu jau trešo satikto) menedžeri (šoreiz pašu, pašu galveno) atradām momentā. Pāris jautājumi (kas atkārtojās katrā kārtā) par to, kur ir strādāts, kādi nākotnes plāni, kāpēc Hard Rock Cafē, kādā roka grupā es gribētu spēlēt, kādu mūziku es klausos, kas ir mani dzīves izaicinājumi, utt utt… Kad kaut kādu dokumentu atnest bija atnācis mans pirmais menedžeris – viņš ieraudzīja, ka galvenais runā ar mani, un izsaucās:
“Heeey, this girl is really good one! Definitely should take her!”
“Will wait when she stops talking and laughing, and will give her all papers to sign!”

woops!

“Mēs meklējam tieši tādus cilvēkus, kā Tevi” vēl vairāk paceļot manu pašapziņu, saka galvenais menedžeris, un nozīmē mani uz serving klubiņu, kas ir visa uzņēmuma sejas, nostādīti tiešā saskarsmē ar izsalkušajiem klientiem. Well, great! Izvilka no savas somas GOLDEN TICKET, apsveica mani – un teica, ka oktobrī sāksies mācības, lai jau oktobra beigās, kad bārs vērs vaļā durvis Reikjavīkā – varu būt daļa komandas. Nosmējos, ka jūtos, kā American Idol ar Golden Ticket rokā, un tiku sirsnīgi apsveikta no visu apkārt esošo menedžeru puses. Visi tādi priecīgi – un arī es, protams, saslavēta, nevaru tā nejusties (ak , kungs, man šķiet, es tik iedomīga izklausos! 😀 ) + apsardzes čalis bija jau viņiem izstāstījis, ka es esmu “tā tur”, kas dejoja un spēlēja giču ar Tila kāju 😀 Viņi meklējot tieši tik dzīvespriecīgus cilvēkus! 😀
14249704_1788865134727362_5425750969521636780_oViss staffs bārā, ieraugot mani ar apzeltīto lapu rokā, sasveica un sasita dūrītes; bāra čaļi, ar kuriem jau kopā ar Tilu ietusējām, iespieda rokā smūtija kokteili, nosakot, ka esmu godam nopelnījusi – un welcome to the team! Devos ārā pa durvīm!

Tas bija ātri.. un vienkārši… Hmm, bet tāda laba sajūta pārņēma, ka papildus darbam redakcijā, piestrādājot pa vakariem, varēšu sevi pabalstīt pati, un actually ēst! Haha! Nē, es tik smejos – tik traki galīgi nav!

Bet lai vai kā – tīri OK diena! Dienas otrā zelta biļete – no visām sešām. Bet tas tikai nozīmējot, ka 100% akceptējums. Pārējie akceptētie nākamās nedēļas laikā gaidīs zvanu. Cilvēkiem patīk, ka Tu smaidi! Tāpēc kaut kā arī ir sajūta, ka viss tā labi notiek… #justanotherOKday

One Reply to “Reikjavīkas Rokstārs”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s