Arta RG redakcijā: Ziemeļblāzmas raksts

October 7, 2016

Aizvadītajā nedēļā Grapevine redakcijā atkal kūpēja datori un prāti, pirksti zibens ātrumā steidza pabeigt rakstus un pagūt visu saformatēt avīzes datorfailā, lai līdz ceturtdienas plkst. 17:00 viss tiktu nosūtīts uz druku, un piektdienas rīts visiem kolēģiem iesāktos ar laisku apsēšanos dīvāniņā (vai nu kurš kurā savā stūrītī), paņemtu rokā tikko pagatavoto kafiju vai latti un ar priecīgu prātu atvērtu jauno izdevumu, un apskatītu, ko tad esam šoreiz visi kopā sastrādājuši.

Pie sevis nodomāju, ka šis ir mans visu laiku mīļākais izdevums, jo vairāk kā pie iepriekšējiem piestrādāju pati un bijām lietas kursā par to, ko raksta pārējie, uzklausot un mēģinot palīdzēt ievirzīt domu pareizajās sliedēs, lai raksti sasniegtu savu pilnību. Šķirstu to avīzi un smaidu, kā gan citādāk!

Atveru izdevuma kultūras sadaļu – a tur manējais (haha!). Brīnišķīga izstāde par ziemeļvalstu 20.gs. dizaina precēm bērniem. Šķiru tālāk tūrisma un piedzīvojumu atvērumu, un tur mūsu piedzīvojums ziemeļblāzmas meklējot. Jau izsmīdināju vecākus ar savu stāstu, un pieļauju, ka liku mazliet pasmaidīt arī tiem, kuri lasīja raksta anglisko versiju internetā… Bet zinu, ka šo manu rakstisko savārstījumu lasa arī, piemēram, mana omīte (kas ir arī iemesls, kāpēc es tieši šodien esmu nolēmusi ielekt atpakaļ laikā un uzrakstīt par iekavētajiem notikumiem.. Un turpmāk sev nosolos uzcepināt 1 rakstu nedēļā – tā, lai uzturētu jūsu interesi, un pie reizes kļūtu sistemātiska! Disciplīna! Tā te man mazliet pieklibo, jā 🙂 Un lai tētis var izdrukāt vairāk lasāmvielas tiem maniem mīļajiem, kas seko līdzi manām Īslandes gaitām), nu jā.. Vienvārdsakot (jā, vienā vārdā!) izstāstīšu arī jums to, kā tad nonācām līdz tai blāzmas baudīšanai. 🙂

Par to, kā ziemeļblāzmu aiz astes ķērām:

Aša ideja, un tās ašās idejas kārtējo reizi pierādījās, ka ir tās labākās. Redakcijas fotogrāfs šoreiz uzņēmās tūroperatora lomu, sagaidot katru līdzbraucēju pie mājas durvīm un, izstūrējot savu Mini kūperu caur Reikjavīkas ielām, bēgām no pilsētas apgaismojuma virzienā uz ziemeļiem. Arts (tas, kas fotogrāfs) laicīgi pabrīdināja, lai paķeram līdzi savus peldkostīmus, jo nodomātajā vietā esot karstais avots, kurā plunčāties. Tad nu trīs mediju pārstāves brauca rakstu rakstīt par to, kā ziemeļblāzmu skatīties sēžot Īslandes karstajā avotā.

_bic7304_by_bicnick

!!! RAKSTA TURPINĀJUMS SEKOS. IESKATIES NĀKAMĀS NEDĒĻAS LAIKĀ VAI RAKSTI UN ATGĀDINI!!!
Tikmēr, kamēr gaidām, oriģinālais raksts angļu valodā TE!
Autors: Arta Balode
The Reykjavik Grapevine
Oktobris, 2016

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s